Naše pomoc má mnoho tváří

Vy můžete být tou další!
Video file
Jednorázový příspěvek

Přispějte nám libovolnou částkou. Finanční prostředky můžete převést online platební kartou nebo převodem. Peníze poputují na Diakonii Západ a její provoz. Pokud budete chtít podpořit konkrétní službu, uveďte tuto skutečnost do poznámky. Potvrzení o daru a darovací certifikát je samozřejmostí.

Pravidelný příspěvek

Pomáháme každý den, měsíc, rok. Již přes 30 let. A i když se snažíme vše dopředu předvídat a naplánovat, nastávají nečekané události, na jejichž řešení potřebujeme peníze, které můžeme okamžitě použít. Váš pravidelný příspěvek pomůže v daný okamžik právě tam, kde je ho nejvíce potřeba.

Materiální pomoc

Vlastníte firmu, která má výrobky, které mohou udělat našim klientům či pracovníkům radost? Chcete se o svůj úspěch s námi podělit? To je skvělé! Zavolejte nám nebo pošlete nabídku a domluvíme se, jak bychom mohli Váš dar využít. Kontakt na naše fundraisingové oddělení je hned dole.

Nejdřív vás chci poznat

Potřebujete čas na rozmyšlenou? Chcete nás nejdřív trochu poznat, než se rozhodnete, zda nás budete podporovat? To chápeme! Dostávejte od nás nějaký čas informace, seznamte se s životem v Diakonii Západ a přečtěte si příběhy našich klientů. Věříme, že si budete užívat pomáhání tak, jako si ho užíváme my.

Rychlý
kontakt