Poradna pro pečující

Denní stacionář

Denní stacionáře poskytují ambulantní služby osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění nebo zdravotního postižení, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby. Služba obsahuje pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, pomoc při osobní hygieně nebo poskytnutí podmínek pro osobní hygienu, poskytnutí stravy, výchovné, vzdělávací a aktivizační činnosti, zprostředkování kontaktu se společenským prostředím, sociálně terapeutické činnosti, pomoc při uplatňování práv a oprávněných zájmů. Služba se poskytuje za úhradu.

Stacionář Človíček pro osoby s postižením – program pro mládež a dospělé
Kralovická 35
Plzeň
clovicek@diakoniezapad.cz
Stacionář Človíček pro osoby s postižením – program pro děti a mládež
Kralovická 35
Plzeň
clovicek@diakoniezapad.cz

Pečovatelská služba

Pečovatelská služba probíhá v domácnosti vašeho blízkého, je poskytována pravidelně a pomáhá v těchto oblastech: osobní hygiena, poskytnutí stravy (nebo pomoc při zajištění stravy), zajištění chodu domácnosti, udržování kontaktu s druhými lidmi.

Jubilata pro osoby potřebující péči Dobřany Sokolovská
Sokolovská 1004
Dobřany
jubilata.dobrany@diakoniezapad.cz